Saskaņā ar noteikto formulu: Ātrie Veidi, kas jāzina ja Pretendē uz HAMP aizdevuma izmaiņām

Vai jūs piesakoties federālo aizdevuma izmaiņām? Pati Pirmais jautājums, kas nāk prātā, ir atbilstības kritēriji. Vai jūs tiešām var pretendēt uz HAMP ātrais kredīts izmaiņām programmā? Nu, lielākā daļa cīnās un satraukumu māju īpašniekiem meklēt veidus, kā tās var kļūt tiesīgi iesniegt savu pieteikumu saskaņā ar HAMP regulu. Uzdod savu speciālists, kurš aprēķinās atbilstības kritērijus, izmantojot noteiktu formulu.Saskaņā ar noteikto formulu, apkalpotājs vispirms aprēķināt Parādu segums. Attiecība tiek aprēķināta, ņemot neto ienākumus. Šeit neto ienākums ir ienākums, kas paliek pāri pēc tam, kad esat samaksājis nodokļu un atskaitīšanas ienākumus.

Tomēr neto ienākums ietver Darījuma summas. Darījuma summa būs ikmēneša nekustamā īpašuma nodoklis, saimniekam apdrošināšana, un īpašniekam asociācijas maksas. Ienākumu ietvers arī kredītkaršu kredīti, auto maksājumi, dzīvošanas izdevumi, piemēram, gāzes, auto apdrošināšana, pārtikas uc, un turklāt tā būs arī negatīvie īres ienākumi vai ieguldījumu īpašuma hipotēku.

Apkalpotājs vispirms veikt pašreizējo pirmo hipotekāro maksājumu, kas ietver pamatsummu un procentus, bet, protams, būs skaitot Darījuma vai nodokļus un apdrošināšanu. Parāda seguma attiecība tiks aprēķināts kā ienākumu ar savu pirmo hipotēku maksājumu. Apkalpotājs izmantos, aprēķinot spriest savas grūtības, kā arī pārbaudīt, vai jūs saskaras ierobežošanas vai ne. Jūs varat apspriest detaļas ar iesaistītajām apkalpojošās un paturiet prātā, ka pamatnostādnēs apkalpotājfirmas ir nākamā jābūt saskaņā ar Valsts kases departaments, kā no 1/01/2010.

Tev zināt, kāpēc jums nav bijusi iespēja saņemt kvalificēta ar savu apkalpojošās par mājas hipotekāro modifikācija? Ir apkalpotājfirmas kā Amerikas Banka aizdevuma izmaiņām, kas piedāvā hipotekāro modifikācijas procesā. Bet grūti fakts zināt, šeit ir tas, ka modifikācija mājas hipotēku var nebūt pieejami jums katram apkalpojošās. Apkalpotājs vispirms pārbaudiet savu finansiālo stāvokli un spēju atmaksāt modificēto hipotēku summu robežās noteiktajā termiņā. Amerikas Banka un daudzi citi apkalpotājfirmas meklēs dažādām citām lietām neatkarīgi no jūsu finansiālo stāvokli un vēsturi.

Paturēt savā prātā, ka jūs pārbaudīt ar jūsu apkalpotājfirmas par hipotēku modifikācijas procesā. Katru apkalpotājfirmas seko īpašu formulu modifikācijas savu aizdevumu, un jums ir, lai pārrunātu ar savu apkalpojošās vai jums ir tiesības saskaņā ar formulu.

Ja jūs konstatējat, ka jums nav kritērijiem atbilstoši Federālā aizdevuma izmaiņām programmā, vai ja apkalpotājfirmas nav palīdzēt jums, tad izvēlēties citu apkalpotājfirmas.